DOSYA · GİZLİ DEĞİL · OPERASYONLAR
BÖLÜM 10 // ZIRH / ARAÇ PROFİLİREF · CHURCHILL-GUN-CARRIER
Churchill Gun Carrier
VICollector

Churchill Gun Carrier

United KingdomUK·Tank DestroyerTank Destroyer·ATSPG sniper

The vehicle was developed on the basis of the Churchill tank. The cabin with the 3-inch gun was placed in the front. Initially, 100 vehicles were ordered. Later, the order was reduced to 24 vehicles. Eventually, a total of 50 vehicles were manufactured from 1941 through 1942. However, they never saw action.

Yapılandırma
Health
730
DPM
1,768
View range
340m
Speed
26km/h
Gizlenme
58Ortalama
Mükemmellik işareti gereksinimleriCombined dmg + assist · NA · 2026-08-30
3 marks of excellence
3 marks · 95%
1,620
2 marks of excellence
2 marks · 85%
1,300
1 mark of excellence
1 mark · 65%
886
A-01 · ZIRH ŞEMASI

Armor thicknessÖlçülen

Doğrudan oyun istemcisinden alınan nominal plaka kalınlığı. Herhangi bir plakaya tıklayarak 3D modelde vurgulayabilir ve kamerayı ona odaklayabilirsin.

Zırh
15.9mm
225mm

Gövde

10 plakanın tamamı

Turret

1 plakanın tamamı
A-02 · TEKNİK ÖZELLİKLER

Teknik özellikler

Kurulumlar
Derece
Deneysel
MürettebatOrtak yetenekler
Saha modifikasyonları
Sv. 0/5
Silah sistemi
DPM
1,768
Damage
280
Penetration
220 mm
… at 500m
206 mm
Reload time
9.50 s
Rate of fire
6.32/min
Aim time
2.10 s
Dispersion
0.340 m
… moving
0.200
… tank traverse
0.200
… turret traverse
0.160
… after firing
3.5
Damage vs. modules
135
Caliber
94.0 mm
Shell velocity
878 m/s
Max range
720 m
Ammo capacity
46
Potential damage
12,880
Shell cost
630 cr
Hareket kabiliyeti
Top speed
26 km/h
Reverse speed
12 km/h
Power/weight
7.33 hp/t
Tank traverse
28.0 °/s
Turret traverse
26.0 °/s
Effective top speed
… hard
26.0 km/h
… medium
24.4 km/h
… soft
12.7 km/h
Effective traverse
… hard
28.0 °/s
… medium
23.3 °/s
… soft
12.2 °/s
Gun elevation
15 °
Gun depression
10 °
Gun traverse range
-5° / 5°
Terrain resistance
… hard
1.00
… medium
1.20
… soft
2.30
Diğer
Hull armor
89 / 64 / 51
Health
730
Engine health
82
… repaired
40
Track health
140
… repaired
105
… repair time
6.53 s
Ammo rack health
200
… repaired
135
Fuel tank health
175
… repaired
70
Total weight
40,950 kg
Stationary camo
13.50 / 5.47%
Moving camo
8.10 / 3.28%
View range
340 m
Fire chance
20%
Tank cost
965,000 cr
Top kısıtlamaları

-5° / 5° traverse

Mürettebat
  • CommanderRadio Operator
  • Gunner
  • Driver
  • Loader
A-03 · MODÜL ARAŞTIRMASI

Modül araştırması

Guns
VI
Standart
3-inch 20 cwt AT Gun Mk. III
VII
15,800
QF 3.7-inch AT Gun
VIII
16,200
OQF 32-pdr AT Gun
Radios
VI
Standart
WS No. 19 Mk. I
VII
3,600
WS No. 19 Mk. II
VIII
4,000
WS No. 19 Mk. III
Engines
IV
Standart
Meadows D.A.V.
IV
850
Bedford Twin-Six
Tracks
V
Standart
Churchill Gun Carrier
VI
4,900
Churchill Gun Carrier Mk. II
A-04 · SUNUCU PERFORMANSI

Sunucu performansı

Son 30d içinde NA oyuncularının toplu istatistikleri

Ort. WN8
1399
İyi
Ort. WNX
1208
good
Kazanma oranı
50.1%
Below Average
DPG
788
İmha
0.78
Tespit
0.25
Hayatta kalma
35.3%
Alınan hasar
554
İsabet oranı
58.3%
Destek (tespit)
103
Destek (palet)
21
Savunma
0.45
Ort. TP
516

Aggregated from 112 tracked NA players · 383 battles. Coverage grows as more players are tracked.

Mükemmellik işareti eşikleri (hasar + destek)
65%886
85%1,300
95%1,620

Mükemmellik işaretlerini kazanmak için kayan bir pencere boyunca bu birleşik hasar (verilen + destek) değerlerine ulaş.

Zaman içinde performans

NA için günlük 30 günlük toplamlar — bu tankın yamalar ve meta değiştikçe gösterdiği seyir

Loading

Oyuncu dağılımı

NA oyuncularının bu tankla gerçek performansı (30 günlük pencere)

Loading
A-05 · EN İYİ OPERATÖRLER
A-06 · VİDEO İSTİHBARATI
A-07 · BENZER GÖVDELER

Benzer tanklar

Değer profiline göre en yakın eşleşmeler — oyun tarzına uyanları seç.

A-08 · DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

Denge değişiklik günlüğü

Bu tank için oyun sürümleri arasında neler değişti

Kayıtlı denge değişikliği yok

When this tank gets buffed or nerfed in a patch, the change shows up here.