
Hotchkiss H35
Cavalry support tank. Developed in 1934. Mass production was launched in 1935, with a total of 400 vehicles manufactured. In 1938 a new modification, the H38, entered production. About 1000 of the H35/H38/H39 vehicles were produced.
Armor thicknessВиміряно
Номінальна товщина бронелистів просто з ігрового клієнта. Натисніть на будь-який лист, щоб підсвітити його на 3D-моделі та навести на нього камеру.
Корпус
Усі бронелисти (9)
Turret
Усі бронелисти (8)
Характеристики
- DPM
- 923
- Damage
- 40
- Penetration
- 34 mm
- … at 500m
- 27 mm
- Reload time
- 2.60 s
- Rate of fire
- 23.08/min
- Aim time
- 2.00 s
- Dispersion
- 0.480 m
- … moving
- 0.300
- … tank traverse
- 0.300
- … turret traverse
- 0.160
- … after firing
- 4.0
- Damage vs. modules
- 50
- Caliber
- 37.0 mm
- Shell velocity
- 705 m/s
- Max range
- 720 m
- Ammo capacity
- 200
- Potential damage
- 8,000
- Shell cost
- 14 cr
- Top speed
- 27 km/h
- Reverse speed
- 11 km/h
- Power/weight
- 8.69 hp/t
- Tank traverse
- 34.0 °/s
- Turret traverse
- 24.0 °/s
- Effective top speed
- … hard
- 27.0 km/h
- … medium
- 26.7 km/h
- … soft
- 13.9 km/h
- Effective traverse
- … hard
- 34.0 °/s
- … medium
- 31.4 °/s
- … soft
- 16.3 °/s
- Gun elevation
- 13 °
- Gun depression
- 10 °
- Gun traverse range
- 360°
- Terrain resistance
- … hard
- 1.20
- … medium
- 1.30
- … soft
- 2.50
- Hull armor
- 40 / 40 / 40
- Turret armor
- 40 / 40 / 40
- Health
- 320
- Engine health
- 25
- … repaired
- 17
- Track health
- 60
- … repaired
- 45
- … repair time
- 6.86 s
- Ammo rack health
- 80
- … repaired
- 55
- Fuel tank health
- 100
- … repaired
- 40
- Total weight
- 9,440 kg
- Stationary camo
- 13.80 / 5.71%
- Moving camo
- 10.35 / 4.29%
- View range
- 300 m
- Fire chance
- 20%
- Tank cost
- 4,200 cr
360° traverse
CommanderGunnerRadio OperatorLoader
Driver
Дослідження модулів









Результати на сервері
Зведена статистика гравців NA за останні 30d
Aggregated from 100 tracked NA players · 975 battles. Coverage grows as more players are tracked.
Наберіть ці сумарні значення шкоди (завданої + за сприяння) у рухомому вікні, щоб отримати позначки на стволі.
Результати в часі
Щоденні 30-денні зведення по NA — як машина почувається зі зміною патчів і мети
Розподіл гравців
Як гравці NA насправді грають на цьому танку (вікно 30 днів)
Найкращі гравці
Найкращі гравці на Hotchkiss H35 на сервері NA
Відеоогляди
Дібрані огляди, реплеї та гайди від досвідчених гравців
26:55reviewHotchkiss H35: France’s Budget Frontline Tank Pre-WWII
5:58replayHotchkiss H35 2026 Review – From 1930s Icon to Modern Battlefield Beast
11:39reviewHotchkiss H35.
4:28reviewHotchkiss H35 is OP
6:47review► World of Tanks: Hotchkiss H35, French Tier II light tank [10 kills, 1018 dmg]
5:59reviewHotchkiss H35 | godmode | World of Tanks
9:33replayWorld Of Tanks: Gameplay Hotchkiss H35
9:02replayWorld of Tanks H35 Hotchkiss Gameplay HD
Схожі танки
Найближчі за профілем характеристик — виберіть ті, що пасують вашому стилю гри.
Історія правок балансу
Що змінилося в цього танка між версіями гри
Відстежених правок балансу немає
When this tank gets buffed or nerfed in a patch, the change shows up here.





