
SARL 42
Developed by Hubert Clermont from 1940 through 1942, during the German occupation of France. Some elements of the SOMUA S35 medium tank and of the experimental G1R infantry tank were incorporated in the new vehicle. It was hoped that development would be continued after the liberation of the country. However, by 1944 the project was deemed outdated.
Armor thicknessNaměřeno
Nominální tloušťka plátů přímo z herního klienta. Klikni na kterýkoli plát, aby se zvýraznil na 3D modelu a kamera se na něj zaměřila.
Korba
Všechny pláty (12)
Turret 2 of 2
Všechny pláty (13)
Technické údaje
- DPM
- 1,222
- Damage
- 110
- Penetration
- 100 mm
- … at 500m
- 93 mm
- Reload time
- 5.40 s
- Rate of fire
- 11.11/min
- Aim time
- 2.30 s
- Dispersion
- 0.430 m
- … moving
- 0.200
- … tank traverse
- 0.200
- … turret traverse
- 0.120
- … after firing
- 4.0
- Damage vs. modules
- 100
- Caliber
- 75.0 mm
- Shell velocity
- 735 m/s
- Max range
- 720 m
- Ammo capacity
- 45
- Potential damage
- 4,950
- Shell cost
- 70 cr
- Top speed
- 40 km/h
- Reverse speed
- 16 km/h
- Power/weight
- 10.44 hp/t
- Tank traverse
- 28.0 °/s
- Turret traverse
- 32.0 °/s
- Effective top speed
- … hard
- 40.0 km/h
- … medium
- 38.0 km/h
- … soft
- 20.9 km/h
- Effective traverse
- … hard
- 28.0 °/s
- … medium
- 25.5 °/s
- … soft
- 14.0 °/s
- Gun elevation
- 18 °
- Gun depression
- 10 °
- Gun traverse range
- 360°
- Terrain resistance
- … hard
- 1.00
- … medium
- 1.10
- … soft
- 2.00
- Hull armor
- 40 / 30 / 30
- Turret armor
- 40 / 30 / 30
- Health
- 540
- Engine health
- 160
- … repaired
- 100
- Track health
- 80
- … repaired
- 60
- … repair time
- 5.71 s
- Ammo rack health
- 125
- … repaired
- 85
- Fuel tank health
- 125
- … repaired
- 50
- Total weight
- 22,030 kg
- Stationary camo
- 12.25 / 4.51%
- Moving camo
- 9.20 / 3.39%
- View range
- 330 m
- Fire chance
- 20%
- Tank cost
- 155,000 cr
360° traverse
Commander
Gunner
Driver
LoaderRadio Operator
Výzkum modulů















Výkon na serveru
Souhrnné statistiky hráčů ze serveru NA za posledních 30d
Aggregated from 144 tracked NA players · 658 battles. Coverage grows as more players are tracked.
Dosáhni těchto součtů poškození (uděleného + asistovaného) v klouzavém okně a získáš známky excelence.
Výkon v čase
Denní 30denní souhrny pro NA — jak si tento tank vede s patchi a proměnami mety
Rozložení hráčů
Jak si hráči ze serveru NA v tomto tanku skutečně vedou (okno 30 dní)
Nejlepší hráči
Nejlepší hráči na SARL 42 na serveru NA
Videorecenze
Vybrané recenze, záznamy a návody od zkušených hráčů
10:07reviewWorld of tanks SARL 42 - '47mm SA37 amélioré' Gun, 'FCM à trois hommes' Stock Turret Options
5:16reviewSarl 42 M Badge
5:10reviewWoT || SARL 42 || Siegfried Line || Ace Mastery || No Commentary
6:38reviewWorld of Tanks: SARL 42 Review!
7:13reviewAcing the SARL 42
7:35reviewDangerouslyIncompetent 87 Sarl 42 review
3:05reviewWorld of Tanks - SARL 42 - Pearl River - Quick Death
6:11review9.7 new French tier 4 SARL 42 ~ World of Tanks
Podobné tanky
Nejbližší shody podle profilu hodnot — vyber ty, které sedí tvému stylu hry.
Historie vyvažování
Co se u tohoto tanku změnilo mezi verzemi hry
Žádné sledované změny vyvažování
When this tank gets buffed or nerfed in a patch, the change shows up here.





